Özgeçmiş

04 Mart 1963 tarihinde Antalya’da doğdu. İlköğrenimini İstanbul Şehremini İbrahim Alaaddin Gövsa ve Florya Şenlikköy İlkokulları’nda tamamladıktan sonra ortaokula Florya Şenlikköy Ortaokulu’nda devam etti.

Ortaokuldan sonra Devlet Parasız Yatılı Okul sınavını kazanarak 1977 yılında İstanbul Kabataş Erkek Lisesine kaydolup 1980 yılında buradan mezun oldu.

Daha sonra yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde 1980-1986 yılları arasında tamamladı.

Tıp Fakültesi sonrası 1987 yılında mecburi hizmet için Kütahya Tavşanlı Merkez 1 No.lu Sağlık Ocağı Tabipliğine başladı ve bu görevi devam ederken yedek subay olarak askerlik hizmetini de Edirne’de 3.Mekanize Tümen Sıhhıye Taburunda tamamladı.

Askerlik sonrası döndüğü Tavşanlı’dan 1989 yılında İstanbul Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesine tayin oldu ve burada pratisyen tabip olarak 1,5 yıl çalıştıktan sonra 1991 yılında istifa ederek ayrılıp Macaristan Budapeşte OTE Üniversitesinde Üroloji ihtisasına başladı.

Bu ihtisasa daha sonra 1993 yılından itibaren İstanbul Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesinde devam edip 1997 yılında Üroloji Uzmanı oldu ve Şişli’de muayenehane açtı.

1999 yılına kadar çalıştığı Taksim Hastanesinden istifa ederek ayrıldı ve aynı tarihte Ermeni Katolik Surp Agop Hastanesi Genel Koordinatörlüğü ile Üroloji Uzmanlığını üstlendi. 10 yıl bu görevlerde bulunduktan sonra 2009 yılında istifaen bu görevinden ayrıldı.

2009 yılında çalışmaya başladığı İstanbul Özel Levent Hastanesi Üroloji Uzmanlığı görevinden ve aynı zamanda muayenehane hekimliğinden 2013 yılında ayrılarak Antalya’ya yerleşti.

2013 Mart ayında Antalya’da Özel Anadolu Hastanesi Üroloji Uzmanlığı görevine başladı ve bir süre de Side Özel Anadolu Hastanesinde bu görevini sürdürdükten sonra 2014 yılında tekrar İstanbul’a taşındı.

2014 Nisan ayında Özel Doğan Hastanesi’nde Üroloji Uzmanlığı görevine başladı ve 27 Ocak 2016 tarihinde de bu görevinden ayrılarak yeniden muayenehane hekimliğine döndü.

Bu tarihten itibaren “Güzelbahçe Sokak, No:15, Kat:4, Nişantaşı-Şişli-İstanbul, Tel: 0212 2332010″ adresindeki muayenehanesinde Üroloji Uzmanlığı çalışmalarını sürdürmektedir.

Evli ve iki erkek çocuk babasıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>